جلوگیری از دور انداخته شدن کارت ویزیت

business_card_throw_away

جلوگیری از دور انداخته شدن کارت ویزیت

وقتی کسی به شما یک کارت ویزیت می دهد، با آن چه کار می کنید؟ من کارت ویزیتی که خیلی زیبا طراحی شده باشه را تحسین می کنم و میدانم که افراد چقدر فکر، زمان و هزینه صرف می کنند تا کارتی به این زیبایی را طراحی کنند، به همین خاطر ازاینکه آن را همینطوری دور بریزم احساس گناه و شرمندگی می کنم. من یک کیف پر از کارت ویزیت دارم که افراد مختلفی در طول سالها به من داده اند.

جلوگیری از دور انداخته شدن کارت ویزیت

جلوگیری از دور انداخته شدن کارت ویزیت

بالای ۸۰ درصد مردم کارت ویزیت هایی که به دستشان رسیده را دور می اندازند.

حتی با وجود اهمیت و احترامی که برای کارت های ویزیت قائلم، فکر می کنید هر چند وقت یک بار به آن کیف پر از کارت ویزیت نگاه می کنم؟ تقریبا هیچ وقت!

امروزه ما به فناوری متصلیم. حتی برای پیدا کردن شماره تلفن یک شرکت یا مغازه به دفترچه تلفن مراجعه نمی کنیم چون به راحتی می توانیم از طریق اینترنت آن را بیابیم. اگرصاحب یک سایت باشید، یا صفحات مجازی داشته باشید اینها باعث افزایش دیده شدن شما به صورت آنلاین می شوند. اما هدف دادن کارت ویزیت این است که تجارت و کسب و کار ما در ذهن مخاطبان (احتمالی) قرار داشته باشد و اطلاعات تماس ما براحتی در دسترسشان قرار گیرد(یعنی در جیب، کیف پول یا کیف دستی شان).

چگونه می شود در عصر دیجیتال امروز به این هدف رسید؟ 

استفاده از تلفن همراه!

ما همیشه به گوشی های خود متصیلم. چون یا در داخل جیب یا کیفمان قرار دارد یا فاصله اندکی با ما دارد و هنگامی که نیاز به کسب اطلاعات راجع به موضوعی باشیم اولین چیزی که به دستمان میگیریم همین گوشی است.

چگونه می توانید اطلاعات کسب و کار خود را در تلفن های همراه مردم قرار دهید؟

به جای دادن کارت ویزیت، از فرد بخواهید که گوشی خود را بر روی بارکدی قرار دهند که حاوی تصویر بزرگ و با کیفیت از کارت ویزیت دیجیتال شما است و آن تصویر در گوشی فرد مقابل ذخیره خواهد شد. بسیاری از افراد همواره به آلبوم عکس تلفن همراه خود نگاه می کنند، و به احتمال خیلی زیاد در میان عکسها، می توانند تصویر کارت ویزیت شما را هرازچندگاهی ببینید!